הבהרה משפטית - תנאי שימוש

אחריות השימוש בתכני האתר

השימוש בכלל תכני האתר הוא באחריות המשתמשים בו.

המידע המסופק באתר הוא מידע המשותף עם המשתמשים באתר לפי מיטב הידיעה וההבנה של המחברים וצוות האתר. התוכן, המידע, המדיה וכו' המוצגים באתר נועדו על מנת לנסות להקל על הציבור בהכרת הליכים אזרחיים, פליליים ועוד, מול רשויות המדינה, גופים פרטיים ועוד, אך הוא ללא כל התחייבות שתוכן האתר עדכני, מלא, נקי מאי דיוקים וכד'.

כמו כן, יש לשים לב לכך שתוכן האתר אינו מותאם לצרכיהם האישיים והמשתנים של המשתמשים באתר,תכני האתר מוצע כמות שהוא, באופן כללי בלבד.

בתכני האתר מוזנים באופן הדרגתי ואינו בהכרח מלא ועדכני. זאת ועוד, בתכני האתר ייתכנו טעויות, שגיאות, סתירות, אי התאמות וכדו'. ולכן בטרם השימוש בתכני האתר על ידי המשתמשים, לוודא כי המידע המוצג מלא, עדכני, נכון וכדו טרם שימוש בו, וככל שעולה בידם כי קיים אי דיוק, שגיאה, מידע חסר וכיוצ"ב נא לפעול בהתאם למידע הנכון ולא בהתאם לתכני האתר וכן נבקש לעדכן את צוות האתר. כמו כן, כל שימוש בתכני האתר לרבות מדריכים, עדכונים, מדיה וכו' אינו תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר, ככל שנדרש לעשות זאת ולא להסתמך על תכני האתר, ולכן ההסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

כמו כן, באתר כלולים הפניות/קישורים לאתרים חיצוניים/לתכנים חיצוניים מסוגים שונים ורבים, הפניות אלו נועדו לנוחיות המשתמשים בלבד, על מנת לסייע ולהכווין את הציבור לתכנים מלאים, עדכניים, מדויקים ושימושיים יותר.

 תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי האתר או מי מטעמו, והאתר אי מי מטעמו אינו שולט או/ו מפקח על תכנים אלו.

ההפניות כשלעצמן, אין בהן כדי להעיד על הסכמה לתוכנם, אמינותם, עדכניותם, עמידה בהוראות החוק וכל היבטי תפעול לרבות, הצגה, ניתוח, חישוב וכו' הכרוך בתפעולם.

 

אין לאתר ו/או לצוות האתר כל אחריות לכל נזק שייגרם בשל הסתמכות על כלל תכני האתר והמידע המוצג בו, ו/או הפנה אליו בקישורים.

עסקים, הצלחה

צרו עימנו קשר

[contact-form-7 id="796" title="טופס יצירת קשר 1"]